Home » pylony-totemy

pylony-totemy

➤ Totemy i pylony reklamowe Wrocław | Czaus Reklamy
698 409 127 [email protected]

PYLONY & TOTEMY WROCŁAW

 

Funkcjonalność

Pylony reklamowe i totemy to najczęściej duże konstrukcje reklamowe, które służą jaki witacze reklamowe przy wjeździe na teren posesji firmy, często z dodatkową funkcją nawigacyjną po rozległych terenach lub służą jako tablice informacyjne zawierające wymienionych najemców danego biurowca lub kompleksu hal. Często są spotykane we Wrocławiu. Graj z nami m najlepszym kasynie t internecie pod adresem best online casino free money no deposit. Podwojony depozyt! Podejdz my spouse and i wygraj!

W przypadku gdy pylon reklamowy spełnia funkcję tablicy informacyjnej, projektuje się go tak, aby w tani, łatwy i szybki sposób dało się wymieniać logotypy najemców.

Z

Trwałość

Pylony i totemy reklamowe mogą być podświetlane lub niepodświetlane. Jedne i drugie często widujemy we Wrocławiu przed biurami, marketami, hurtowniami i innymi firmami.

Wykonywane są w zależności od funkcji jaką mają spełniać: z dibondu, podobnie jak kasetony z dibondu lub z dedykowanych ram aluminiowych. W obu przypadkach od kasetonu różni je to, że posiadają wewnętrzną podkonstrukcję stabilizującą oraz umożliwiającą montaż w formie wolnostojącej.

Wstępna wycena

Aby otrzymać konkretną ofertę, wystarczy, że opiszą Państwo oczekiwania co do jego funkcji oraz prześlą zdjęcie miejsca montażu i podadzą orientacyjny wymiar, o którym Państwo myśleli. Na podstawie tych materiałów otrzymają Państwo nie tylko szacunkową wycenę produkcji i montażu, ale wstępną wizualizację pylonu reklamowego umiejscowionego konkretnie przed Państwa firmą na przykład we Wrocławiu. Pozwoli to Państwu dobrze przygotować się do realizacji zadania oznakowania Państwa firmy.

Pylony podświetlane są lepiej widoczne wieczorami

Pylony podświetlane

W pylonach podświetlanych umieszczamy wewnątrz instalację led. W efekcie w zależności od potrzeb klienta może świecić całe tło pylonu lub wybrane pola lub znaki.

Pylony niepodświetlane

W pylonach niepodświetlanych nie ma potrzeby frezowania znaków. Wykonuje się jedynie podkonstrukcję totemu oraz jego obudowę, która wyklejana jest foliami.

 

 

Pylony niepodświetlane - Wrocław w takie obfituje
Wykonamy dla państwa pylony i totemy reklamowe - Wrocław i okolice

Pylony niepodświetlane

W pylonach niepodświetlanych nie ma potrzeby frezowania znaków. Wykonuje się jedynie podkonstrukcję totemu oraz jego obudowę, która wyklejana jest foliami.

Witacze reklamowe są specyficzną formą pylonu reklamowego

Witacze reklamowe

Witacze reklamowe to specyficzna forma pylonu. Mają zazwyczaj na celu oznaczenie wjazdu i wyjazdu z terenu firmy lub funkcję reprezentacyjną z wyeksponowaną nazwą firmy.
Często pylony służą również jako nośnik informacji pomagających w komunikacji po terenie obiektu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *