ZALETY KASETONÓW Z DIBONDU

Dibond jest bardzo dobrym materiałem, mającym właściwości fizyczne, które idealnie nadają się do produkcji kasetonów reklamowych. Również tych kasetonów, które zostaną zamontowane na zewnątrz i będą narażone na czynniki atmosferyczne, jak duże nasłonecznienie, mróz, deszcz, śnieg.

Ta wytrzymałość dibondu połączona jest również z faktem, że przy odpowiednim przygotowaniu na podstawie dobrego projektu, można z dibondu wyciąć naprawdę estetyczny kaseton. Nie bez znaczenia również jest fakt, że kaseton taki może być uzupełniony elementami świecącymi, lub być po prostu podświetlony. Częścią efektu końcowego może być na przykład świecące logo trójwymiarowe, które będzie częścią całości.

Oferujemy szyldy kute wysokiej jakości

Kaseton z dibondu – połączenie jakości z ceną

Technika zastosowana przy produkcji elementów przestrzennych da takie same efekty, jak klasyczne litery przestrzenne, a jednocześnie będzie bardziej atrakcyjna cenowo. Jest to spowodowane tym, że nie płaci się za każdy pojedynczy znak, ale za kaseton jako całość.

Caus Reklamy przygotuje dla Państwa kaseton z dibondu. Zajmiemy się jego produkcją od początku, czyli projektu, do którego będzie można wnieść poprawki, poprzez wycięcie kasetonu, a na koniec oczywiście montaż w miejscu, w którym ma on reklamować Państwa firmę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą: kasetony z dibondu.

Wykonujemy najlepsze reklamy zewnętrzne we Wrocławiu

Pełen proces produkcji kasetonów, banerów, tablic reklamowych i innych nośników reklamy zewnętrznej: od zaprojektowania, poprzez wydruk na wysokiej jakości materiałach po montaż i serwis.

Czaus reklamy - tanie kasetony Wrocław

Skontaktuj się

Czaus Reklamy

ul. Żytnia 18/4
53-506 Wrocław
tel. 698409127